Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > O firmie > Aktualności > Work Service Złotym sponsorem Wrocław Global Forum 2015

Work Service Złotym sponsorem Wrocław Global Forum 2015

15.06.2015

Wrocław Global Forum to organizowane od 2010 roku przez Atlantic Council i miasto Wrocław doroczne spotkanie kilkuset polityków, dyplomatów, ekspertów i przedstawicieli biznesu, przede wszystkim z Polski, państw UE oraz USA. Konferencje WGF w głównej mierze dotykają tematów: transatlantyckiej współpracy gospodarczej oraz stosunków politycznych pomiędzy Unią Europejską i Stanami Zjednoczonymi. Dotychczas gośćmi WGF byli m.in.: prezydent Bronisław Komorowski, senator John McCain i Kobiety w Bieli - kobiety z kubańskiego ruchu społecznego domagające się zwolnienia dysydentów.

Spotkanie jest również okazją do wręczenia nagród Freedom Awards - wyróżnienie, którym honorowani są ludzie i organizacje walczące o pokój i wolność w swoim kraju, a także na świecie, które przyznaje Rada Atlantycka. Freedom Awards zostały przyznane po raz pierwszy w Berlinie z okazji 20-lecia upadku Muru Berlińskiego, a w gronie nagrodzonych znalazł się także Lech Wałęsa. W poprzednich edycjach przywilej odebrania nagród mieli m.in. Hillary Clinton, Vaclav Havel, Javier Solana, Aleksander Kwaśniewski, Jerzy Buzek, Władysław Bartoszewski, wspomniane już wcześniej Las Damas de Blanco - Kobiety w Bieli, czy Ludzie Majdanu. Tegoroczne spotkanie odbyło się 11-13 czerwca w stolicy Dolnego Śląska we Wrocławskim Centrum Kongresowym, przy ul. Wystawowej, a nagrody Freedom Award przyznane zostały: reżyserce Agnieszce Holland, pośmiertnie politykowi, rosyjskiemu opozycjoniście Borysowi Niemcowowi, byłemu premierowi Szwecji Carlowi Bildtowi, ukraińskiej pilotce i deputowanej więzionej w Rosji Nadii Sawczenko oraz Donieckiemu Uniwersytetowi Narodowemu.

do góry
GPW


iso9001
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×