Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > O firmie > Aktualności > Nagroda dla członków założycieli Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia przyznan...

Nagroda dla członków założycieli Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia przyznana Work Service z okazji 10-lecia SAZ

13.06.2015

Podczas uroczystej Gali 10-cio lecia Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, pod patronatem honorowym Ministra Pracy i Polityki Społecznej Pana Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Business Centre Club, która miała miejsce 11 czerwca 2015 roku w Business Centre Club w Warszawie, firma Work Service S.A. otrzymała nagrodę dla członków założycieli SAZ, za całokształt pracy na rzecz SAZ i branży zatrudnienia, przyznawaną firmom i osobom, które w sposób szczególny wyróżniły się w ostatniej dekadzie wspierając polską branżę zatrudnienia.

Sam Prezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - Jarosław Adamkiewicz został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi za wkład w rozwój polskiego rynku pracy i za zasługi w działalność na rzecz społeczności lokalnej. Odznaczenie wręczył Wiceminister Jarosław Duda.

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to największa w Polsce branżowa organizacja pracodawców zrzeszająca agencje specjalizujące się w dostarczaniu wybranych usług HR:

  • rekrutacji stałej do pracy w kraju i za granicą na różne szczeble organizacji
  • doradztwa personalnego
  • pracy tymczasowej i outsourcingu

W chwili obecnej Członkami SAZ jest ponad sześćdziesiąt agencji.
Organizacja reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności Członków pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy.

do góry
GPW


iso9001
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×