Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > O firmie > Aktualności

Work Service kontynuuje ekspansję – Antal International Sp. z o.o. i Work Express Sp. z o.o. dołączają do grupy

01.10.2013

Antal International Sp. z o.o. oraz Work Express, to dwie Spółki, które za łączną kwotę 70 mln zł zostaną w tym roku zakupione przez Work Service, wzmacniając swoimi kompetencjami Grupę Kapitałową. Antal, to lider polskiego rynku rekrutacji specjalistów i menedżerów. Dzięki tej akwizycji Grupa Work Service obejmuje strategiczną pozycję na dynamicznie rosnącym rynku usług rekrutacyjnych. Tym samym ...

Razem mamy wielką moc - akcja Fundacji Work Service

23.09.2013

„Razem mamy wielką Moc!” to hasło kampanii zorganizowanej przez Fundację Work Service S.A. oraz spółkę Work Service, by pomóc naszej koleżance z firmy, której synek Nikodem urodził się z bardzo poważną wadą serca. Kampania została skierowana do pracowników Grupy Work Service oraz największych dostawców firmy.

Wyniki Work Service znów pobiły rekord

30.08.2013

Wzrost przychodów o 16 proc. oraz zysku brutto o ponad 15 proc. za pierwsze półrocze to nie jedyne dobre wieści płynące z grupy kapitałowej Work Service SA. Pozytywny trend obecny od wielu miesięcy ma szansę się utrzymać dzięki konsekwentnej realizacji planów akwizycyjnych zarządu i dbałości o rozwój organiczny spółki.

Work Service Sygnatariuszem Karty Różnorodności

22.07.2013

Z wielką przyjemnością informujemy, że Work Service został z dniem 1.06.2013 r. przyjęty do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności w Polsce.

Work Service wspiera edukację najmłodszych w projekcie „Topacz Miasto Dzieci”

15.07.2013

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 lipca 2013 r. nasza firma otrzymała tytuł „Przyjaciela Miasta Dzieci”. Tytuł został nam nadany za zaangażowanie i wysiłek włożony w edukację najmłodszych w projekcie „Topacz Miasto Dzieci” pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego.

Fundacja Work Service

29.05.2013

Mamy przyjemność ogłosić, że dnia 17 kwietnia 2013 r. została powołana do życia Fundacja Work Service. Jako lider rynku HR w Polsce, czujemy się odpowiedzialni za wkład w działania prospołeczne związane z rynkiem pracy.

Work Service Partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego

27.05.2013

Work Service już po raz trzeci został Partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który miał w tym roku swoją V edycję, pozostając najbardziej znaczącym tego typu wydarzeniem w Europie Centralnej, ważnym dla całej Europy. Jednocześnie impreza zyskuje wymiar globalny. To wyprzedzająca odpowiedź organizatorów Kongresu na dobitnie sformułowaną potrzebę - nowego otwarcia Europy ku najbardziej ...

Kupuj akcje Work Service - rekomenduje Dom Inwestycyjny BRE

17.05.2013

Dom Inwestycyjny BRE w swoim raporcie analitycznym na temat akcji Work Service wydał rekomendację „Kupuj”. Jedną akcję spółki wycenił docelowo na 9,83 zł, czyli o 1,54 zł więcej, niż wynosi ona obecnie.

Rekordowy pierwszy kwartał 2013 w Work Service

16.05.2013

Wzrost zysku brutto o ponad 44% przy 188 mln zł przychodu odnotował Work Service za pierwszy kwartał 2013r. Wyniki są odzwierciedleniem znakomitego rozwoju firmy– lidera rynku usług personalnych w Polsce. Rozwój sektora HR oraz ambitne plany akwizycyjne pomyślnie wróżą na przyszłość.

Akcje Work Service w górę

10.05.2013

Kurs Work Service ilustruje najważniejsze wskaźniki makroekonomiczne.

GPW


iso9001
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×