Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > O firmie > Aktualności

Work Service zakłada joint venture z niemiecką spółką

28.02.2014

26 lutego 2014 roku Zarząd Grupy Kapitałowej Work Service S.A. podpisał umowę powołania spółki joint venture pomiędzy Fiege Logistik Stiftung & Co. KG. wnoszącą do spółki udziały w Fiege uni/serv i Fiege worksess oraz Work Service S.A. wnoszącą udziały wszystkich niemieckich podmiotów zależnych Work Service S.A. W efekcie Work Service posiada 51% udziałów, podczas gdy Fiege Logistik Stiftung ...

Tytuł „Ten, który zmienia polski przemysł” dla Work Service

18.02.2014

Firma Work Service otrzymała tytuł „Ten, który zmienia polski przemysł” za zbudowanie w 2013 roku poprzez udane akwizycje i stałe poszerzanie kompetencji dominującej pozycji na rynku HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyróżnienie zostało przyznane przez Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł i portal wnp.pl  17 lutego 2014 roku w Warszawie podczas Forum  „Zmieniamy Polski Przemysł”. ...

Grupa Work Service znowu w finale!

31.01.2014

Grupa Work Service znowu w finale! Z przyjemnością informujemy, iż w kategorii Biznes w Konkursie „Człowiek Roku 2013” TuWroclaw.com, nominację otrzymał Prezes Zarządu Work Service Tomasz Hanczarek. Natomiast Ewa Misiak, Prezes Zarządu Baby&Care, spółki współtworzącej naszą Grupę Kapitałową została nominowana na „Bizneswoman Roku 2013” w konkursie "Sukces Pisany Szminką".

Antal International Gazelą Biznesu 2013

29.01.2014

Antal International, spółka należąca do Grupy Kapitałowej Work Service, otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. Znalazł się na 229 miejscu spośród prawie 4 300 firm z całej Polski w rankingu przygotowanym przez Puls Biznesu.  W województwie mazowieckim Antal zajął 52 miejsce.

Informacja o wypłaceniu środków w związku z zawiadomieniem Komisji Depozytów Papierów Wartościowych

08.01.2014

W nawiązaniu do zawiadomienia Komisji Depozytów Papierów Wartościowych ONP/2014/0010 Zarząd spółki Work Service S.A. informuje, że odsetki od obligacji zostały opłacone. 

Work Service kupiło węgierską spółkę Prohuman

23.12.2013

Grupa Work Service kupiła za 16 milionów euro jedną z  największych węgierskich agencji pośrednictwa pracy, Prohuman. To kolejny etap ekspansji grupy Work Service, który znacząco przybliża ją do objęcia pozycji lidera usług HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Bardzo dobry kwartał dla grupy kapitałowej Work Service S.A.

14.11.2013

Trzeci kwartał bieżącego roku Spółka zamyka z kolejnym, rekordowym wynikiem     finansowym. Na koniec września 2013 r. odnotowano skonsolidowany zysk netto w wysokości 15 mln PLN, co oznacza ponad 25% wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Prezes Work Service jedym z uczestników debaty "Nie ma wolności bez przedsiębiorczości"

04.11.2013

Gospodarka jest jednym z obszarów, gdzie widać największe sukcesy Polski i Polaków – powiedział prezydent Bronisław Komorowski w środę, podczas gali „Nie ma wolności bez przedsiębiorczości”, związanej z wręczeniem nagród „Firma bez granic”. Wydarzenie rozpoczęło się osobistości ze świata gospodarki i polityki. Jednym z uczestników  tych osób był Tomasz Hanczarek, Prezes Work Service S.A. ...

Finance Care partnerem strategicznym Banking Forum

25.10.2013

22 - 23 października w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się kolejna edycja Banking Forum. Partnerem strategicznym VI edycji był Finance Care, spółka z Grupy Work Service, świadcząca usługi outsourcingowe dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych.

Work Service na Targach Outsourcingu

21.10.2013

W dniach 17-18 października w centrum wystawienniczo – konferencyjnym EXPO XXI w Warszawie, odbyła się premierowa edycja Targów Outsourcing – Wsparcie dla Twojego biznesu. W jednym miejscu zgromadzili się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu, w tym Work Service S.A. Impreza zgromadziła łącznie 98 Wystawców oferujących usługi z 10 sektorów.

GPW


iso9001
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×