Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > Dla kandydatów > Program Wyspa

Program Wyspa

Chcemy Ci podziękować za Twoją świetną pracę. Nasi partnerzy przygotowali dla Ciebie specjalne oferty. Sprawdź atrakcyjne propozycje produktów finansowych: kredyty, konta bankowe, karty kredytowe, ubezpieczenia. W Work Service zarabiasz na preferencyjnych warunkach!

Dołącz do Najlepszych!

Odnosisz wrażenie, że na dzisiejszym rynku pracy to pracodawca rozdaje karty? W Work Service preferujemy zwycięskie rozdania. Dlatego też w Twoje ręce oddajemy szeroką bazę ofert pracy i szkoleń, wsparcie ekspertów w zakresie planowania kariery i jedyny na rynku program lojalnościowy dla pracowników tymczasowych „Wyspa”. 

Od chwili gdy dołączysz do naszego zespołu, możesz korzystać z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez naszych Partnerów. Atrakcyjne pakiety telefonii komórkowej, usługi i produkty bankowe, w tym kredyty, konta bankowe, karty kredytowe i ubezpieczenia. Wszystko to na preferencyjnych warunkach, wyłącznie dla pracowników Work Service. Poznaj aktualną ofertę Partnerów.

 

Skontaktuj się z najbliższym doradcą personalnym Work Service lub prześlij do nas e-mail dowiedz się więcej o nagradzaniu Twojej kariery zawodowej.

Work Service, więcej niż wymarzona praca!

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY >>

do góry

Zarabiaj nie rezygnując przy tym z uroków studenckiego życia. Kiedy pracować? Wybór należy do Ciebie! Sprostaj nowym wyzwaniom i zdobądź cenne doświadczenie. Współpracuj z doświadczonymi specjalistami i przekształcaj teorię w praktykę. Już dziś postaw pierwszy krok na swojej ścieżce kariery. więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×