Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > Dla kandydatów > Praca na emeryturze

Praca na emeryturze

Wolność wyboru dla aktywnych emerytów!

Osiągnięcie wieku emerytalnego jest kolejnym etapem w życiu zawodowym, a nie końcem drogi. To najlepszy czas na odkrycie nowych ścieżek kariery. Elastyczny czas pracy umożliwia podjęcie nowych wyzwań lub pracę w dotychczasowym zawodzie.

Nasza oferta pracy tymczasowej zagwarantuje Państwu wolność, na którą zapracowaliście oraz stabilność finansową, by uczynić Państwa najlepsze lata złotymi!

 

Praca tymczasowa w Work Service to:

  • Elastyczność, praca w godzinach rannych, popołudniowych, wieczornych. W dni robocze lub w weekendy. Państwo sami decydują.
  • Wybór spośród tysięcy ofert pracy, w szerokim wachlarzu branż. Znajdziemy dla Państwa odpowiedni etat, bez względu na wiek i aktualny status zawodowy.
  • Szkolenia i przygotowania do pracy na każdym stanowisku, zwiększenie Państwa cennego doświadczenia.
  • Doradztwo i finalizacja wszelkich kwestii prawnych (umowa, odprowadzanie składek do ZUS). Nasi specjaliści w dziedzinie świadczeń emerytalnych pomogą Ci zbilansować Państwa dochody z obowiązującymi przepisami.
  • Dodatkowy dochód, zasili Państwa budżet, by mogli Państwo w pełni korzystać z czasu wolnego, na który zapracowaliście.

 

Skontaktujcie się Państwo z konsultantem personalnym Work Service i znajdźcie pracę, która odpowiada Państwa zainteresowaniom, umiejętnościom i co najważniejsze, Państwa planom. Przecież Państwo sami najlepiej wiedzą, kiedy chcą odpocząć.

do góry

Osiągnięcie wieku emerytalnego to idealny moment, na odkrycie nowych ścieżek kariery. Elastyczny czas pracy umożliwia podjęcie nowych wyzwań lub pracę w dotychczasowym zawodzie. Nasza oferta pracy tymczasowej zagwarantuje Państwu wolność, na którą zapracowaliście oraz stabilność finansową, by uczynić Państwa najlepsze lata złotymi! (więcej) więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×