Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > Dla kandydatów > Praca na emeryturze

Praca na emeryturze

Wolność wyboru dla aktywnych emerytów!

Osiągnięcie wieku emerytalnego jest kolejnym etapem w życiu zawodowym, a nie końcem drogi. To najlepszy czas na odkrycie nowych ścieżek kariery. Elastyczny czas pracy umożliwia podjęcie nowych wyzwań lub pracę w dotychczasowym zawodzie.

Nasza oferta pracy tymczasowej zagwarantuje Państwu wolność, na którą zapracowaliście oraz stabilność finansową, by uczynić Państwa najlepsze lata złotymi!

 

Praca tymczasowa w Work Service to:

  • Elastyczność, praca w godzinach rannych, popołudniowych, wieczornych. W dni robocze lub w weekendy. Państwo sami decydują.
  • Wybór spośród tysięcy ofert pracy, w szerokim wachlarzu branż. Znajdziemy dla Państwa odpowiedni etat, bez względu na wiek i aktualny status zawodowy.
  • Szkolenia i przygotowania do pracy na każdym stanowisku, zwiększenie Państwa cennego doświadczenia.
  • Doradztwo i finalizacja wszelkich kwestii prawnych (umowa, odprowadzanie składek do ZUS). Nasi specjaliści w dziedzinie świadczeń emerytalnych pomogą Ci zbilansować Państwa dochody z obowiązującymi przepisami.
  • Dodatkowy dochód, zasili Państwa budżet, by mogli Państwo w pełni korzystać z czasu wolnego, na który zapracowaliście.

 

Skontaktujcie się Państwo z konsultantem personalnym Work Service i znajdźcie pracę, która odpowiada Państwa zainteresowaniom, umiejętnościom i co najważniejsze, Państwa planom. Przecież Państwo sami najlepiej wiedzą, kiedy chcą odpocząć.

do góry

W każdej chwili możesz zmienić zawód i zacząć pracować na lepszą przyszłość. Nasz system szkoleń, usługi pracy stałej i tymczasowej, dają Ci setkę możliwości na skuteczną zmianę pracy. Sprawdź, co wspónie możemy osiągnąć. więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×