Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > Centrum prasowe > Media o nas

Media o nas

Marnowanie czasu w pracy staje się nagminne

GAZETA WROCŁAWSKA / Data publikacji: 25/01/2016

" (...)- Ponad 360 mln zl dziennie-to koszt, który firmy ponosiłyby, gdyby Polacy wykazywali takie zachowania jak Amerykanie - wyjaśnia Krzysztof Inglot z Work Service. - Marnowanie czasu w pracy to realne koszty dla firm. Z analiz Work Service dla polskiego rynku pracy wynika, że same przerwy na palenie papierosów w trakcie godzin pracy kosztują ponad 22,5 mln zl dziennie.

Ogromne wyzwanie przed związkami zawodowymi

GAZETA WROCŁAWSKA / Data publikacji: 18/01/2016

"(...) Wśród zadowolonych z działania związków dominują pracownicy z wykształceniem zawodowym i technicznym, zatem osoby, których interesy tradycyjnie reprezentowały te organizacje. Jednak, jak wskazują eksperci, w obliczu nowych wyzwań na rynku pracy działalność związków powinna zostać rozszerzona.

Teraz szukaj lepszego zatrudnienia

GAZETA WSPÓŁCZESNA / Data publikacji: 11/01/2016

"Rok 2016 to dobry czas na nową pracę. Ci, którzy w ramach postanowień noworocznych zaplanowali zmianę zatrudnienia, trafią na sprzyjające warunki. Jak zapowiadają eksperci, w nowym roku będziemy mieli do czynienia z rekordowo wzmożoną liczbą rekrutacji.

Najlepsi prezesi wybrani w sondażu BBWP

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 24/12/2015

"Dwudziestka najlepszych menedżerów została nagrodzona podczas uroczystości zorganizowanej przez „Bloomberg Businessweek Polska". Już po raz czwarty wyłoniono najlepszych szefów firm działających w Polsce.

Świąteczna integracja w firmach

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 23/12/2015

"Niektórzy ich nie cierpią, inni nie wyobrażają sobie bez nich świąt - to firmowe Wigilie albo spotkania organizowane w formule mniej lub bardziej formalnych anglosaskich Christmas parties. W części dużych firm są one również okazją do świątecznej integracji pracowników.

HISTORIE SUKCESÓW - Tomasz Misiak i Tomasz Hanczarek

HARVARD BUSINESS REVIEW / Data publikacji: 18/12/2015

"Tomasz Misiak i Tomasz Hanczarek to współzałożyciele firmy Work Service, której usługi obejmują doradztwo personalne, restrukturyzacje, outsourcing pracowniczy oraz transgeniczny wymianę pracowników. Mimo intensywnej konkurencji na rynku oraz skromnych początków firma jest dziś liderem branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, a w najbliższych miesiącach otworzy biuro w Chinach.

Przed świętami można dobrze zarobić

NOWINY / Data publikacji: 07/12/2015

"Okres przedświąteczny to dla jednych czas większych niż zwykle wydatków, ale są też tacy, którzy w tym okresie potrafią podreperować swój budżet. W tym roku ta druga grupa ma doskonałą okazję. Jak podaje firma Work Service, tegoroczne stawki dla okołoświątecznych pracowników są wyższe niż w poprzednich latach.

Work Service znalazł pracę Wituckiemu

Puls Biznesu / Data publikacji: 20/11/2015

Puls Biznesu o nowym prezesie Work Service SA: "- W korporacji już pracowałem i chcę spróbować czegoś nowego. Szukając nowych wyzwań, brałem pod uwagę tylko dwie opcje: pracę dla wyrośniętej polskiej firmy rodzinnej lub wyjazd za granicę - mówi Maciej Witucki. Niewiele brakowało, a ziściłby się drugi scenariusz - menedżer był o krok od wyjazdu do Azji, ale potencjalny pracodawca wpadł w ...

Cel? Pierwsza dziesiątka na świecie.

Gazeta Wyborcza / Data publikacji: 17/11/2015

Gazeta Wyborcza o sukcesach i kolejnych planach Work Service na dalszy rozwój grupy: "Work Service znajduje pracowników dla innych firm. Właśnie szykuje się na podbój Chin...

Przejęcie za Odrą jeszcze w tym roku

Parkiet / Data publikacji: 14/11/2015

Prezes Work Service na łamach dziennika Parkiet opowiada o planach grupy kapitałowej: "Grupa Work Service, regionalny potentat usług HR, jeszcze przed końcem tego roku sfinalizuje zapowiadane już wcześniej przejęcie firmy IT w Niemczech i wejdzie na giełdę w Londynie. - Im szybciej przeprowadzimy dual-listing, tym lepiej - twierdzi Tomasz Hanczarek, prezes Work Service

do góry

Kontakt
dla mediów

Biuro prasowe

Rzecznik prasowy

Hanna Mkhitaran

tel. +48 512 817 166
media.workservice@clearcom.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×