Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > Centrum prasowe > Media o nas

Media o nas

ZATRUDNIANIE SENIORA SIĘ OPŁACA

POLSKA The Times / Data publikacji: 31/03/2016

"(...) Firmy doceniają starszych pracowników, a szczególnie ich duże doświadczenie zawodowe

WORK SERVICE PRZED SKOKIEM

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 25/03/2016

"Po trzyletnim okresie dynamicznego wzrostu przyspieszanego przez akwizycje w tym roku Work Service skoncentruje się na poprawie efektywności - zapowiada w rozmowie z „Rzeczpospolitą" nowy prezes grupy Maciej Witucki.

GIEŁDA TRAMPOLINĄ DO ROZWOJU BIZNESU

PULS BIZNESU / Data publikacji: 22/03/2016

"Tomasz Misiak, Prezydent Rady Nadzorczej Work Service'u - Historia ostatnich 26 lat udowodniła, że obecność na Giełdzie Papierów Wartościowych dla wielu spółek stała się przełomowym momentem działalności i motorem rozwoju. Z perspektywy rosnących polskich przedsiębiorstw pozyskanie kapitału stanowiło jedno z głównych wyzwań na drodze do wzrostu.

Z SERCEM DO PRACY TYMCZASOWEJ

GAZETA WYBORCZA - WROCŁAW / Data publikacji: 04/03/2016

"Choć formalnie nie są już w zarządzie firmy, to wciąż podejmują najważniejsze decyzje. To duet doskonały, oparty na przeciwieństwach. Misiak (rocznik 1973) wypowiada się rzeczowo i precyzyjnie, Hanczarek (rocznik 1969) potrafi zagrać na gitarze nawet podczas poważnych negocjacji biznesowych.

Branża IT szuka specjalistów

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 26/02/2016

"Eksperci przestrzegają, że w perspektywie najbliższych trzech-czterech lat odczuwalny będzie w Polsce wyraźny niedobór specjalistów od IT. Już dziś na polskim rynku pracy występuje zapotrzebowanie na 50 tys. pracowników z udokumentowanym doświadczeniem i kompetencjami w IT. - Niestety, ze względu na niż demograficzny i uwarunkowania strukturalne w krótkoterminowej perspektywie system ...

Przez rok bezrobocie wyraźnie spadło

PARKIET / Data publikacji: 24/02/2016

"W styczniu stopa bezrobocia rejestrowanego wzrosła w Polsce do 10,3 proc. wobec 9,8 proc. w grudniu, czyli zgodnie z oczekiwaniami analityków ankietowanych przez „Parkiet".

Cały czas się uczymy i rozwijamy

PULS BIZNESU / Data publikacji: 18/02/2016

"(...)Co jest źródłem waszego sukcesu?Tomasz Misiak: Przede wszystkim fantastyczny zespół ludzi. Od powstania firmy stawiali sobie za cel - osiąganie pozycji lidera rynkowego, ale również rozwój zagraniczny spółki. W naszym biznesie najważniejszymi cechami były zawsze odwaga i determinacja. To, co nas wyróżnia, to sposób funkcjonowania firmy - typowy dla podmiotów starej ekonomii, ale ...

Dla spółek liczy się już nie tylko Warszawa

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 17/02/2016

"Dual listing polskich spółek staje się faktem. Szlak przeciera Work Service, który w tym tygodniu pojawi się na giełdzie w Londynie. Czy podobną drogą pójdą kolejne firmy z GPW? 

Zwolnienia grupowe? To nie problem

DZIENNIK GAZETA PRAWNA / Data publikacji: 08/02/2016

"Cięcia szykują się m.in. w energetyce, górnictwie, hutnictwie i finansach. Za to pozostałe branże mogą mieć problemy ze znalezieniem chętnych do pracy. (...)

Wysyp miejsc pracy w przemyśle, handlu i IT

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 29/01/2016

"Mimo hossy na rynku mieszkaniowym w budownictwie ubyło w zeszłym roku ok. 24 tys. miejsc pracy. Przeciętne zatrudnienie spadło tam o niemal 6 proc., do 386 tys. osób. W górnictwie zmniejszyło się o 11 tys. osób, energetyka zaś straciła 6 tys. miejsc pracy. (...)

do góry

Kontakt
dla mediów

Biuro prasowe

Rzecznik prasowy

Hanna Mkhitaran

tel. +48 512 817 166
media.workservice@clearcom.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×