Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > Centrum prasowe > Media o nas

Media o nas

WYWIAD Z RZECZNIKIEM PRASOWYM WORK SERVICE

GOWORK.PL / Data publikacji: 14/09/2016

Istniejecie Państwo od 1999r i cały czas jesteście liderem na polskim rynku usług HR - czego to jest wynikiem? Co Państwa wyróżnia?Jesteśmy faktycznie od 15 lat na rynku. Pomysł na firmę miało trzech studentów akademickich Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Pierwsza siedziba znajdowała się w piwnicy akademika - z czasem firma zaczęła się rozwijać, podpisaliśmy pierwszą dużą umowę z pierwszą ...

POLIGLOTA MOŻE LICZYĆ NA WIĘCEJ

PULS BIZNESU / Data publikacji: 23/06/2016

„- Wielu inwestorów zagranicznych, chcąc nawiązać relacje biznesowe z Polską, patrzy przede wszystkim na kapitał ludzki i dostępność wykwalifikowanych kadr. To jeden z głównych czynników, który przyciąga do nas koncerny z różnych zakątków świata - mówi Krzysztof Inglot, pełnomocnik zarządu Work Service'u.

BRAK RĄK DO PRACY NA SEZON

GAZETA WYBORCZA / Data publikacji: 16/06/2016

„Początek czerwca to najlepszy moment na poszukiwanie sezonowego zatrudnienia. Zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników przy niskim bezrobociu sprawia, że szukający pracy mogą przebierać w ofertach.

OFERTA DLA FACHOWCA I SPECJALISTY

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 14/06/2016

„Krzysztof Inglot, pełnomocnik zarządu giełdowej grupy Work Service (lidera usług HR w naszej części Europy), zwraca uwagę, że na Pomorzu specjaliści mają coraz większy wybór ofert zarówno w przemyśle, jak również w dynamicznym sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Pracowników potrzebuje np. odżywająca branża stoczniowa.(…)

OBAWY PRZED BREXITEM

GAZETA POLSKA CODZIENNIE / Data publikacji: 13/06/2016

„Co ciekawe, Brexit może też wpłynąć na wielkość emigracji z Polski. Z danych firmy Work Service wynika, że ograniczenie zasiłków socjalnych dla imigrantów z Unii Europejskiej zniechęci do wyjazdu za granicę co piątego potencjalnego polskiego emigranta.

ANIOŁOWIE NA TROPIE JEDNOROŻCÓW

FORBES / Data publikacji: 01/06/2016

„Work Service bValue to fundusz, który powstał w marcu 2016 r. Jego założyciele, doświadczeni polscy przedsiębiorcy, chcą stworzyć klub aniołów biznesu, który będzie finansował i wspierał za pomocą know-how młode polskie firmy. Cel - pomóc im zbudować globalny zasięg. I na tym zarobić. (…)”

KANDYDAT DO PRACY WYMAGA PODOBNEJ DBAŁOŚCI JAK KLIENT

RZECZPOSPOLITA / Data publikacji: 25/05/2016

„(…) - Proces rekrutacji jest do pewnego stopnia procesem sprzedaży, gdyż sprzedajemy kandydatowi ofertę naszej firmy. Warto więc w sposób świadomy zarządzać jego doświadczeniem, podobnie jak to robimy w przypadku klientów - podkreślał Tomasz Ślęzak wiceprezes Work Service, potentata usług HR w Europie Środkowo-Wschodniej i głównego partnera Forum HR.

WŁAŚCICIELE FIRM MUSZĄ ZADBAĆ O PODWŁADNYCH

POLSKA THE TIMES / Data publikacji: 23/05/2016

„(…) Według agencji pracy Work Service - co piąty Polak chce wyjechać z kraju za chlebem.

WORK SERVICE WALCZY O POPRAWĘ RENTOWNOŚCI

PARKIET / Data publikacji: 16/05/2016

"(…) - Naszym kluczowym celem długoterminowym jest dołączenie do pierwszej piątki największych firm HR w Europie. To wymaga nie tylko reagowania na bieżące trendy, ale również podejmowania strategicznych decyzji na przyszłość - podkreśla Tomasz Misiak, współzałożyciel i prezydent rady nadzorczej Work Service, która weszła w tym roku na londyńską giełdę.

BEZ PRACY? TO ZA GRANICĘ

PULS BIZNESU / Data publikacji: 11/05/2016

„(…) Millward Brown na zlecenie Work Service'u postanowił sprawdzić, czego możemy się spodziewać w najbliższym roku, jeśli chodzi o wyjazdy, kto widzi dla siebie nową ziemię obiecaną i co go motywuje do szukania szczęścia pod innymi szerokościami geograficznymi.

do góry

Kontakt
dla mediów

Biuro prasowe

Rzecznik prasowy

Joanna Przemyślańska- Włosek

tel. +48 571 306 090
Joanna.Przemyslanska-Wlosek@workservice.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×